Ab Aeterno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška : Foxis

2 posters

Goto down

Přihláška : Foxis  Empty Přihláška : Foxis

Příspěvek  Tren777 Tue Mar 13, 2012 10:24 pm

Foxis
21 Let
Warrior : Fury / alt Infinitis : Sl/Sl

Zkušenosti s Pve mám znám Karazhan, The Eye , Zull Aman, Zull Gurub, Black Temple, Sunwell Plateau , Grull Lair , večinu Dng

Wow už hraju cca 5 let , nyní se k němu vracím po roční přestávce dříve jsem hrál na servrech Funny word (kryha) , Mystiq , Defender.
Moje oblíbené clasy jsou Discipline/Holy Priest , Destro - Sl/Sl Warlock a Fury Warrior

Proč mě protože sem mladej , krásnej , chytrej , zábavnej Very Happy ne dělam si srandu , protože mě wow baví a rád chodim Bg i Dng a zábavnej sem Very Happy

Ps: doufam že je dost barviček

Tren777

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přihláška : Foxis  Empty Doplnění

Příspěvek  Tren777 Wed Mar 14, 2012 8:36 pm

Ahoj oproti ostatním sem svou přihlásku odflákl za co jse omlouvám a malinko ji doplním.

Hrával sem na Funny word v guild Syndicate of Maniacs po wipe v guild Equilibrium .

Znalost pve mám Smile rád chodím pve ale určitě mám mezery přeci jenom jsem tet wow rok témeř nehrál Smile ,ale myslím že by nebyl problém je doplnit hlavně v
Cz/sk guld kde si snadno rozumime .

Nyní hraju za : Warriora Arms 26/ fury 35 Mining a Bs
a částečne : Warlocka Sl / Sl Tailoring

Na obou postavách ma 90% PvP eqp , protože bez guild se chodí těžko Pve to je i důvod proč bych se chtěl přidat k vaší guild Ab Aeterno

O sobě Smile : jak jsem už říkal je mi 21 let chodím do práce a střidám raní / odpolední takže pro Pve bych byl k dispozici bohužel ob týden
Sad O výkendech je to složitějši protože sem vedoucí pionýrské skupiny (něco jako skaut ) a mýváme různé akce s dětmi což je nevýhoda pro Pve ale mám to rád a doufám že nikoho neurazím ale kvůli wow s tím nepřestanu Smile

Proč mě : Wow mě baví a myslím že pro guild bych byl přínose Smile sem přátelsky a da se semnou rozumě bavit Smile nemám problém pomáhat ostatním členům Guild nebo doplňovat Gb

Doufám že jsem napsal vše a pokud to dobře dopadne poznáte mě sami a uděláte si vlastni obrázek Smile

Tren777

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přihláška : Foxis  Empty Re: Přihláška : Foxis

Příspěvek  Fixo Thu Mar 15, 2012 2:17 pm

Prijaty pis o invit /W fixo,bladev

Fixo

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 06. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Přihláška : Foxis  Empty Re: Přihláška : Foxis

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru