Ab Aeterno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afrik, priest

2 posters

Goto down

Afrik, priest Empty Afrik, priest

Příspěvek  Afrik Tue Mar 13, 2012 3:52 pm

Afrik, 18 rôčkov
Hram za priesta, preferovane disco, myslim ze teraz cez leto to bude 6 rokov.

Talenty: nedaju sa postovat linky, az o tyzden, geňá!

Rotation: su 2 hlavne sposoby ako za disca hram, bud tlacim vsetko do spiritu a sustredim sa hlavne na vydrz, alebo na rychle crity s flash healom, co je narocnejsie na manu cize to hlavne az na vyssich tieroch s dobrym gearom

Skusenosti: wowko hram uz dobrych 7 rokov (patch 1.9 tusim ze bol vtedy?), za priesta skoro 6, s mensov prestavkov za warra (nastastie bol potom rychlo wipe koli technickym problemom Very Happy) Teraz som asi pol roka nehral. Posobil som v guildach BW, Madness, SoM, Aurora (este ked to riadil Deadbull), chvilu Legends a niekolko dalsich

O mne: moje záľuby su lúštenie sudoku, sledovanie vedomostnych sutazi a obrazky maciciek a ponikov na internete. (az na poniky zartujem)

Preco mna: Ako by povedal Havelock Vetinari, 'Quia ego sic dico'. Myslim si, ze mam co guilde ponuknut, taktiky ovladam myslim si ze dobre, aj ked urcite troska zhrdzaveli za poslednych par mesiacov. S dochadzkou by problem nemal byt, po skole mam cas viac menej vzdy, cez vikendy az na piatok/sobota vecer tiez non-stop


Afrik

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Afrik, priest Empty Re: Afrik, priest

Příspěvek  bladev Thu Mar 15, 2012 5:02 pm

Prijaty /lock

bladev

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 04. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru